Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Trabajadores de los servicios personales > Tööde Juhi Abi

Búsqueda en Estonia de Trabajadores de los servicios personales

Tööde Juhi Abi

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales.

Teenindus- ja müügitöötajad : Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud

Descripción de la oferta de trabajo:

Tallinnas

Tööülesanded: Puhastustööde organiseerimine; tööde kvaliteedi kontroll objektidel/kvaliteetse teenuse tagamine; asendab või organiseerib töötaja asendamise haigestumise või puhkuse ajal (asendused võivad toimuda ka nädalavahetustel ja õhtutel); puhastusteenindajate juhendamine, eritööde teostamine ja organiseerimine

Omalt poolt pakume: Aktiivset kaasalöömist ettevõtte arengus; kaasaaegseid töötingimusi; koolitusi ning võimalust ennast tööalaselt täiendada; lisaks põhipalgale maksame lisatasu vastavalt tulemusele, kohapealset väljaõpet

Muud nõuded: Eelnev töökogemus puhastusteenindaja või töödejuhataja/objektijuhina; iseseisev ja algatusvõimeline; probleemide lahendamise oskus; orienteeritus meeskonnatööle ja tulemusele; arvuti kasutamise oskus igapäevase töövahendina

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Clean Planet OÜ (http://www.cleanplanet.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37255588780
  • Correo electrónico: avecleanplanet.ee

Identificador de la vacante:1401256.

Ver las 253 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales ofertadas.