Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Agentes de empleo y contratistas de mano de obra > Tööandjate Konsultant

Trabajos de Agentes de empleo y contratistas de mano de obra en EESTI (Estonia)

Tööandjate Konsultant

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de empleo y contratistas de mano de obra.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid : Äriteenuste agendid : Tööhõiveametnikud ja töölepingute sõlmijad

Descripción de la oferta de trabajo:

Ootame Sind kandideerima, kui: tunned vähenenud töövõimega inimeste erivajadusi ja tööle rakendamise võimalusi; oled analüütilise mõtlemisega, algatusvõimeline ja suudad oma tööd hästi planeerida ka pingelisel perioodil; oled rõõmsameelne, salliv ning tugev meeskonnatöös.

Eriti rõõmustame, kui oled kursis Tartumaa tööturu olukorra ja tööandjatega ning teadlik tööturuteenustest, Tööandjate konsultandi ülesandeks on aktiivselt osaleda Tartumaa tööelu edendamises: nõustada tööandjaid, et viia kokku tööandja ja tööotsija vajadused ning kujundada just neile sobivaid lahendusi.

Töö eeldab aktiivset suhtlemist ja kohtumisi tööandjatega töötukassa võimaluste tutvustamiseks., Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas.

Meie tegevustel on selged eesmärgid, tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid.

Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest.

Pakume erialaseid koolitusi ning Sind abistavad innovaatilised IT lahendused.

Igapäevases töös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: EESTI.

Ver 1199 ofertas de trabajo en "EESTI" (Estonia).

Fecha de inicio: 01/03/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Salario: mínimo 1120.0 EUR (Bruto).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: Eesti Töötukassa, Tartu linn, Tartu maakond

Empresa: Eesti Töötukassa.

Dirección: Tartu linn, Tartu maakond.

Ver las 128 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de empleo y contratistas de mano de obra ofertadas.