Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles > Tõstukijuht

Tõstukijuht. Estonia

Vacante de Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles en Estonia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles.

Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid : Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: - saabunud kaupade kontroll, paigutamine riiulitesse (max 9 meetrit)

- tellimuste komplekteerimine

- väljuva kauba toimetamine laadimise alasse

Omalt poolt pakume: - töötasu 1100 kuni 1200 euot bruto

- põhjalik väljaõpe (2-3 nädalat)

- kaasaegne töökeskkond ja turvalised töövahendeid (sh turvajalanõud, tööriided)

- haiguslehe kompenseerimine teisest päevast alates, isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamine tähtpäevadel

- kaasaegne töökeskkond usaldusväärse ja eduka tööandja juures

- tööaeg vahetustega, tööpäeviti 6:30-14:30 ja 14:30-22:30 (üks nädal hommikul, teine nädal õhtul, nädalavahetused ja riiklikud pühad vabad)

- tööandja tasuta transport Tallinnast ja Maardust (asume Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald Harjumaa, 1km Jüri alevikust)

Muud nõuded: vajalik lükandmasttõstuki (virnastaja) juhtimise kogemus;

laotöö kogemus (komplekteerimine);

kohusetundlikkus, ausus, täpsus;

tõstukijuhi kutsetunnistuse olemasolu soovituslik

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Itella Estonia OÜ (http://www.itella.ee).

Instrucciones para solicitar:

Forma de contacto:

  • Teléfono: 53018801
  • Correo electrónico: marita.kaidmeitella.com

Identificador de la vacante:1440927.

Ver las 243 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles ofertadas.