Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles > Tõstukijuht

Tõstukijuht. Estonia

Trabajo en Estonia de Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles.

Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid : Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Valmistoodangu (majaelementide) laadimine autodele; sissetuleva materjali mahalaadimine, kontroll ja ladustamine; materjali ette toomine, töö toimub külgtõstukiga; teostada tuleb külgtõstuki igapäeva hooldust; töös tuleb rakendada ohutu laadimise põhimõtteid

Omalt poolt pakume: Huvitavat ja mitmekülgset tööd arenevas tootmisettevõttes; konkurentsivõimelist töötasu; toetavat meeskonda

Muud nõuded: Vähemalt 1-aastast tõstukijuhina (külgtõstukiga) töötamise kogemust; kutsetunnistuse olemasolu; tehnilist taipu ning tahtmist töötada arenevas tootmisvaldkonnas, kohusetundlik ja täpne; valmisolekut töötada meeskonnas

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Production House OÜ (http://www.productionhouse.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 56247800
  • Correo electrónico: helleproductionhouse.ee

Identificador de la vacante:1387619.

Ver las 224 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles ofertadas.