Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles > Tõstukijuht -pakkija

Búsqueda de Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles en Estonia

Tõstukijuht -pakkija

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles.

Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid : Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Valmistoodangu pakkimine ja ladustamine.

Omalt poolt pakume: Vastastikusel sobivusel stabiilset töösuhet; töö toimub 4 vahetusega, 12 tunnised vahetused k.a öövahetused; töögraafik 4 päeva tööl, 4 vaba; eelistatud on tõstukijuhi lubade olemasolu.

Muud nõuded: Soovitavalt tõstukijuhi lubade olemasolu ja/või varasem töökogemus tõstukiga töötamisel

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: öösiti

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Nordic Fibreboard Ltd Osaühing (http://www.nordicfibreboard.com).

Instrucciones para solicitar:

Palun kandideeri läbi Töötukassa, saada oma CV e-postiga groupnordicfibreboard.com või helista 5552 5550

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 55525550
  • Correo electrónico: enel.akkenordicfibreboard.com

Identificador de la vacante:1429738.

Ver las 258 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles ofertadas.