Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles > Tõstukijuht- Abitööline

Tõstukijuht- abitööline. Estonia

Ofertas de empleo de Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles en Estonia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Klientide teenindamine laos, valmistoodangu pakkimine, sisetransporditööd tehases

Omalt poolt pakume: - püsivat töösuhet

- toredat ja toetavat meeskonda

- tööriided- ja jalatsid

Muud nõuded: oskus töötada meeskonnas, valmisolek töötada tootmisettevõttes, kohusetundlik ja täpne, vajalik eelnev töökogemus gaasitõstukiga ja lükandmastiga tõstukiga

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Osaühing Vasar (http://vasar.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Asume Tallinna piiril, Vana- Narva mnt. 1. Lasnamäelt Seli peatusest saab bussiga nr. 30 - peatus "VASAR".
Maardu poolt bussidega nr.101, 170. Samuti peatus "VASAR".

Tööst huvitatud inimestel palume saata CV aadressile vasarvasar.ee või helistada ja kokku leppida kohtumise aeg.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 6348605
  • Correo electrónico: vasarvasar.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:1455998.

Ver las 195 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles ofertadas.