Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > electricista de obras > Sähköasentaja Kalajoelle, Kalajoki

Sähköasentaja Kalajoelle, Kalajoki. Pohjois-Pohjanmaa

Vacante de electricista de obras en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme SÄHKÖASENTAJAA Kalajoelle

Työt alkavat heti, siis heti. Eli elä aikaile jos kiinnostaa nopea keikkahomma nyt keväälle sähköasentajan tehtävissä.

Työt suoritetaan arkisin 7.00-15.30 välillä ja työt ovat perus talotekniikan sisäjohtoasennustöitä.

Työtä tehdään tiimissä joten et jää yksin. Tehtävään vaaditaan koulutus mutta aikaisempi työkokemus ei ole välttämätöntä jos sinulta hommat sujuu ohjeistuksen jälkeen itsenäisesti, kokeneiden asentajien tuealla.

Työtä tarjolla arviolta 2-4 vkoa nyt alkuun ja mahdollisuuksien mukaan työt voivat jatkua joko tässä kohteessa tai toisaalla myöhemmin.

TOIVOMME SINULTA:

- alan koulutusta ja pätevyydet

- aikaisempi kokemus on eduksi, ei vaatimus

- voimassaolevaa työturvallisuus- ja sähkötyöturvallisuuskorttia

- sujuvaa suomen kielitaitoa

- Itsenäistä työotetta ja myös tiimityöskentelytaitoja

- kuvienlukutaitoa

TARJOAMME SINULLE:

- Mahdollisuuden työllistyä kauttamme myös jatkossa

- Monipuolisen ja mielekkään työnkuvan

- Palkkauksen sähköalan työehtosopimuksen mukaan

- Mahdollisuuden saada palkan päälle bonusta hyvin tehdystä työstä

- Työterveyspalvelut Terveystalolla heti ensimmäisestä työpäivästä alkaen

- Ammatti- ja kielitaitoista apua sekä neuvontaa työsuhdeasioihin

- Boltin oman sovelluksen, jonka kautta hoidat työsuhdeasiat helposti

KIINNOSTUITKO?

Täytä hakemus huolellisesti Bolt-sovelluksen tai kotisivujemme kautta. Voit myös liittää CV:n mukaan hakemukseesi. Käsittelemme hakemuksia ja haastattelemme ehdokkaita jo hakuaikana.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 224 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:07f7bc6d-f92e-4e5b-ab7e-e6611297990e.

Ver las 42 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras ofertadas.