Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > electricista > Sähköasentaja, Rtk-palvelu Oy, Rauma

Sähköasentaja, RTK-Palvelu Oy, Rauma. Satakunta. Finlandia

Empleos de electricista en Finlandia (Satakunta)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Ammattitaitoinen sähköasentaja vakituiseen työsuhteeseen.

Toimit sähköasentajana teknisessä yksikössämme, työskentelyalueena pää-asiassa Satakunta. Tehtäväkenttäsi voi olla monipuolinen, sisältäen sähkö- ja teleasennuksia sekä sähköteknisiä huoltotöitä. Työt painottuvat yritysasiakkaiden kiinteistöihin, teollisuuteen ja laitetiloihin.

Arvostamme hyviä tietoteknisiä taitoja, suunnitelmallista työtapaa, oma-aloitteisuutta ja asiakaspalveluosaamista. Haluat olla mukana kehittämässä toimintaamme, olet joukkuehenkinen ja sinulla on hyvät vuorovaikutus- ja yhteistyötaidot. Kokemus operaattoreiden laitetilatöistä katsotaan eduksi, mutta näihin töihin myös koulutamme.

Tarjoamme monipuolisen, haasteellisen ja viihtyisän työn hyvässä työporukassa ja konsernin työsuhde-eduilla. Toimimme maanlaajuisesti 30 eri paikkakunnalla ja palveluksessamme työskentelee noin 3000 eri alojen ammattilaista. Yrityksemme tarjoaa sähköteknisten palvelujen lisäksi, siivous-, kiinteistöhuolto-, käyttäjä- ja teollisuuspalveluja yrityksille ja julkisen sektorin asiakkaille.

Liity energiseen joukkoomme ja hae meille töihin jo tänään! Käymme hakemuksia läpi jo hakuaikana ja etenemme sopivan ehdokkaan kanssa mahdollisimman pian.

Kiinnostuitko? Lisätietoja tehtävästä antaa arkisin Tekninen päällikkö Tomi Salonen 0447657945.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Satakunta.

Ver 131 ofertas de trabajo en "Satakunta" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: RTK-Palvelu Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:9c6d7eb8-3056-47c1-9e4b-eed851944e0b.

Ver las 276 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.