Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > electricista de obras > Sähköasentaja Vakituiseen Työsuhteeseen, Kuopio, Siilinjärvi

Sähköasentaja vakituiseen työsuhteeseen, Kuopio, Siilinjärvi

Trabajar de electricista de obras en Finlandia (Pohjois-Savo)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Asiakkaamme hakee itselleen kokenutta sähköasentajaa pitempään työsuhteeseen. Hakusessa on kokenut tekijä, jolla olisi mielellään vähintään noin 5 vuoden kokemus vikakeikkojen hoitamisesta.

Työtehtävinäsi ovat pääsääntöisesti erilaiset vikakeikat yritys- ja yksityiskohteissa. Tämän lisäksi tehtäviisi voi kuulua myös muita sähköasentajan työtehtäviä saneeraus- ja uudisrakennuskohteissa.

Odotamme sinulta aiempaa kokemusta alalta vähintään noin 5 vuotta. Tämän lisäksi tarvitset voimassa olevan ajokortin sekä tarvittavat sähköasentajan ammattikortit.

Työ alkaa heti sopivan henkilön löytyessä. Asiakkaamme hakee itselleen pitkäaikaista tekijää, joka olisi tarkoitus vakinaistaa.

Lisätietoja työstä ja siihen liittyvistä asioista:

Pekka Puoskari

Myyntikonsultti

pekka.puoskaribolt.works

+358505775875

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 153 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:9b90a893-3cfb-4961-8add-e481d971da65.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras ofertadas.