Sztauer-trymer. Pomorskie. Polonia

Búsqueda en Polonia (Pomorskie) de Peones de carga

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.
Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie : Robotnicy pomocniczy transportu i magazynowania : Ładowacze.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek kontenerów, mocowanie i rozmocowanie ładunków, prace na wysokości związane z przeładunkiem towarów. Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne - pozostałe: doświadczenie w pracy w porcie, predyspozycje do pracy fizycznej, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, punktualność, mile widziane uprawnienia portowe, Miejsce pracy: Gdańsk, Trójmiasto, cała Polska. Kontakt telefoniczny: 58 320 28 54 , 664-084-136 lub osobisty: ul. Polanki 35, Gdańsk. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: - - języki aplikowania: polski Dodatkowy opis: Wymagania: Doświadczenie w pracy w porcie, predyspozycje do pracy fizycznej, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, punktualność, mile widziane uprawnienia portowe, biegła znajomość języka ukraińskiego. Miejsce pracy: Gdańsk, Trójmiasto. Kontakt telefoniczny: 58 320 28 54 , 509 456 904 lub osobisty: ul. Polanki 35, Gdańsk. Wymagania: Doświadczenie w pracy w porcie, predyspozycje do pracy fizycznej, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, punktualność, mile widziane uprawnienia portowe, biegła znajomość języka ukraińskiego. Miejsce pracy: Gdańsk, Trójmiasto. Konta

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 390 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 04/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Salario: 13.7 PLN mínimo y 16.0 PLN máximo (Bruto).

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Gdańsk GRUPACON SP Z OO, tel.: 664-084-136

Empresa: Grupacon Sp. z o.o..

Dirección: Bagno 2/185, 00-112 Warszawa, Polska.

Contacto: Gdańsk GRUPACON SP Z OO, tel.: 664-084-136

Ver las 877 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.