Oferta de Desarrolladores de software en Hungría (Kozep-Magyarorszag)

Szoftverfejlesztő

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Információs és kommunikációs technológiai foglalkozások : Szoftver- és alkalmazásfejlesztők, -elemzők : Szoftverfejlesztők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) ATOS Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság Szoftverfejlesztő munkatársat keres budapest 11. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.08 - 2020.01.07, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 1117 Budapest 11. ker., Neumann János utca 1., Szabó Dorka +36-70-366-8170, öméletrajz, szakképzést igazoló irat. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert, ;Juttatások:havi bruttó bér, Speciális munkakörülmények:08:00-16:30-ig, Speciális követelmények:egyetemi számítástechnikai végzettség, angol

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 607 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 670000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: ATOS Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1117 Budapest 11. ker., Neumann János utca 1..

Contacto: Szabó Dorka

Email: dorka.szaboReemplazar por una arrobahelpers.hu

Teléfono: (06) 70-366-8170.

Ver las 665 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software ofertadas.