Szoftverfejlesztő (Szoftverfejlesztő). Nyugat-Dunantul

Ofertas de trabajo en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Desarrolladores de software

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Információs és kommunikációs technológiai foglalkozások : Szoftver- és alkalmazásfejlesztők, -elemzők : Szoftverfejlesztők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Industria Consulting Szolgáltató Betéti Társaság Szoftverfejlesztő munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: rugalmas, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni: 30/505-3626-os telefonszámon lehet. . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Web-programozó;Szoftverfejlesztő, ;További információ:Industria Consulting Kft. keres szoftverfejlesztő munkatársat. Elvárás szakirányú képesítés.PHP jártasság,HTML, CSS, és JavaScript tapasztalat. Rendszerszemlélet, tervezői attitűd. Rugalmas munkarend. Jelentkezni: 30/505-3626-os telefonszámon lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1261 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Industria Consulting Szolgáltató Betéti Társaság.

Dirección: 9176 Mecsér, Dózsa utca 11.

Contacto: Szabó Dániel

Teléfono: (30) 505-3626.

Ver las 560 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software ofertadas.