Szociális tevékenységet folytató egység vezetője (Vezető gondozó)

Ofertas de empleo en Hungría (Eszak-Alfold) de Directores de servicios de bienestar social

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de bienestar social.
Vezetők : Termelési vezetők, szakszolgáltatások vezetői : Szakmai szolgáltatások vezetői : Szociális szolgáltatások vezetői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Téglási Görögkatolikus Egyházközösség Szent Miklós Házi Segítségnyújtó Szervezet Szociális tevékenységet folytató egység vezetője munkatársat keres téglási munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.02.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 4243 Téglás, Dózsa Gy utca 19, Előzetes telefonegyeztetés szükséges, 06 30 2899-636. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szociális munkás szakos előadó;Szociálpedagógus,

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 521 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 200000.0 HUF mínimo y 250000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Téglási Görögkatolikus Egyházközösség Szent Miklós Házi Segítségnyújtó Szervezet.

Dirección: 4243 Téglás, Dózsa Gy utca 19.

Contacto: Urgyán Antal

Teléfono: (30) 289-9636.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de bienestar social ofertadas.