Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Directores de servicios de bienestar social > Szociális Tevékenységet Folytató Egység Vezetője

Szociális tevékenységet folytató egység vezetője

Oferta de empleo de Directores de servicios de bienestar social en Hungría (Eszak-Alfold)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de bienestar social.

Vezetők : Termelési vezetők, szakszolgáltatások vezetői : Szakmai szolgáltatások vezetői : Szociális szolgáltatások vezetői

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Magyar Pünkösdi Egyház Országos Cigánymisszió Szociális tevékenységet folytató egység vezetője munkatársat keres mátészalkai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 4700 Mátészalka, Szalkai L. u.

7., Személyes megjelenés előtt a megjelenés időpontjának egyeztetése szükséges a 70/410-5727 telefonszámon..

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szociálpolitikus;Szociálpedagógus;Diplomás ápoló;Általános szociális munkás,

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 193 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 14/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Magyar Pünkösdi Egyház Országos Cigánymisszió.

Dirección: 5630 Békés, Petőfi utca 56.

Contacto: Szabados Dávid

Teléfono: (70) 410-5727.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de bienestar social ofertadas.