Búsqueda de Profesionales del trabajo social en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Szociális Munkás és Tanácsadó (szociális Munkás)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Társadalomtudományi és vallási foglalkozások : Szociális munkások, tanácsadással foglalkozó szakemberek.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Magyar Vöröskereszt Zala Megyei Szervezete Szociális munkás és tanácsadó munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.10.31 - , állásegyeztetés helye és módja: személyesen, telefonon: 92/510-445 e-mailben: nemethandrasvmvkzala.hu, személyesen, telefonon: 92/510-445 e-mailben: nemethandrasvmvkzala.hu. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Általános szociális munkás, ;További információ:A munkáltató felsőfokú szociális alapvégzettséggel (szoc. munkás, szoc. pedagógus, szociálpolitikus, szoc. szervező) vagy pedagógus végzettséggel rendelkező munkavállaklók jelentkezését várja.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1297 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Magyar Vöröskereszt Zala Megyei Szervezete.

Dirección: 8900 Zalaegerszeg, Dísz tér 7.III.emelet.

Contacto: Németh András

Email: nemethandrasReemplazar por una arrobamvkzala.hu

Teléfono: (30) 979-7202.

Ver las 493 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.