Szociális munkás és tanácsadó. Del-Alfold. Hungría

Vacantes de Profesionales del trabajo social en Hungría (Del-Alfold)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Társadalomtudományi és vallási foglalkozások : Szociális munkások, tanácsadással foglalkozó szakemberek.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Lajosmizse Város Önk. Egészségügyi, Gyemekjóléti és Szociális Intézménye Szociális munkás és tanácsadó munkatársat keres lajosmizsei munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - 2018.08.31, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 6050 Lajosmizse, Dózsa György utca 104-106., Személyesen a munkáltatónál vagy e-mailen : egeszseghazReemplazar por una arrobaegeszseghazlm.hu vagy jozsanekissirenReemplazar por una arrobagmail.com. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szociológus;Szociálpedagógus;Általános szociális munkás, ;További információ:Bűntetlen előélet, illetmény Kjt. szerint. A határozott idő későbbiekben határozatlanná változhat.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1121 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 206500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Lajosmizse Város Önk. Egészségügyi, Gyemekjóléti és Szociális Intézménye.

Dirección: 6050 Lajosmizse, Dózsa György utca 104-106..

Contacto: Vály Bettina

Teléfono: (76) 556-181.

Ver las 418 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.