Szociális gondozó, szakgondozó (Szociális Gondozó)

Ofertas de Trabajadores y asistentes sociales en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Jogi, szociális, kulturális és hasonló területeken dolgozókat segítő foglalkozások : Jogi, szociális és vallási területen dolgozó szakmunkaerő : Szociális foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Nagykanizsai Egyesített Szociális Intézmény Szociális gondozó, szakgondozó munkatársat keres nagykanizsai munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8800 Nagykanizsa, Teleki utca 19, Személyesen, vagy postai úton a pályázatnak a Nagykanizsai Egyesített Szociális Intézmény 8800 Nagykanizsa, Teleki utca 19/B címre történő megküldésével.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szociális gondozó és ápoló;Ápoló, ;Speciális munkakörülmények:Előnyt jelent:számítógépes ismeret, szakmai gyakorlat, Speciális követelmények:Betöltött 18. életév, Egészségügyi, szociális végzettség, büntetlen előélet, számítógépes ismeret, szakmai gyakorlat, További információ:Munkavégzés helye: Idősek Otthona Nagykanizsa, A pályázat részeként benyújtandó iratok: Fényképes szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló dokumentumok másolata, A pályázat benyújtásának határideje: 2017.11.07. A pályázat elbírálásának határideje: 2017.11.24.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1285 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Nagykanizsai Egyesített Szociális Intézmény.

Dirección: 8800 Nagykanizsa, Teleki utca 19 B.

Contacto: Koller Jutka

Teléfono: (. ) ...

Ver las 652 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.