Szobalány. Kozep-Magyarorszag. Hungría

Oferta de empleo en Kozep-Magyarorszag (Hungría) de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.
Egyszerű foglalkozások : Takarítók és kisegítők : Háztartási, szállodai és irodai takarítók, kisegítők : Irodai, szállodai és egyéb intézményi takarítók és kisegítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Belvárosi Szállodák Korlátolt Felelősségű Társaság Szobalány munkatársat keres budapest 05. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délutáni műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.02 - 2020.01.01, állásegyeztetés helye és módja: City Hotel Mátyás 1056 Budapest Március 15. tér 7-8, 2017.11.08. 14:00, Személyesen önéletrajzzal.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szállodai szobaasszony;Takarító, ;További információ:Késői elutazó (heti szinten kb. 3-6 szoba) vendégszobák és fürdőszobák előírás szerinti kitakarítása, ágyazása, textilcsere, piros táblás szobák nyomon követése, délutáni vendégkérések teljesítése (extra párna, extra takaró, plusz WC papír), eseti sürgős takarítás (pl. kiömlött valami), a kisméretű lobby és közös területek délutáni takarítása beosztás alapján.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 616 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 25/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 132000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Belvárosi Szállodák Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1056 Budapest 05. ker., Március 15 tér 7.

Contacto: Borsi-Kúti Klaudia

Ver las 1,503 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.