Szobalány (álló szállodahajón). Kozep-Magyarorszag

Trabajos en Hungría (Kozep-Magyarorszag) de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.
Egyszerű foglalkozások : Takarítók és kisegítők : Háztartási, szállodai és irodai takarítók, kisegítők : Irodai, szállodai és egyéb intézményi takarítók és kisegítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) OnRiver Hotels Szállodaüzemeltető Kft. Szobalány munkatársat keres budapest 02. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.31 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: telefonon vagy hkReemplazar por una arrobamaribelle.hu. Juttatások:étkezési hozzájárulás, borravaló, munkaruha, , Speciális munkakörülmények:álló hajón történő munkavégzés, víziszony kizáró, Speciális követelmények:erkölcsi bizonyítvány szükséges a munkakezdéshez (előre nem kell kiváltani, csak akit alkalmaznak) szabadnap heti beosztás szerint

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 528 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 127500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: OnRiver Hotels Szállodaüzemeltető Kft..

Dirección: 1027 Budapest 02. ker., Angelo Rotta rakpart 2.

Contacto: Némethné Stier Henriette

Email: hkReemplazar por una arrobamaribelle.hu

Teléfono: (20) 534-1917.

Ver las 1,416 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.