Szobafestő. Del-Alfold. Hungría

Oferta de empleo de Pintores y empapeladores en Hungría (Del-Alfold)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Pintores y empapeladores.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Festők és mázolók, épületszerkezet-tisztítók és hasonló foglalkozások : Festők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Békési Építőipari Kft. Szobafestő munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezés telefonon a 70/949-22-25 telefonszámon.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szobafestő-mázoló és tapétázó, ;Speciális követelmények:Szakmai végzettség és minimum 3 éves szakmai tapasztalat elvárás. B kategóriás jogosítvány., További információ:Munkavégzés helye: Magyarország területe.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1101 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 161000.0 HUF mínimo y 185000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Békési Építőipari Kft..

Dirección: 6726 Szeged, Alsó Kikötő sor 11 1 6.

Contacto: Békési Balázs

Ver las 374 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Pintores y empapeladores ofertadas.