Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > operador de esmeriladora/operadora de esmeriladora > Szlifierz

Szlifierz. Śląskie. Polonia

Contrato en Śląskie (Polonia) de operador de esmeriladora/operadora de esmeriladora

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › operador de máquinas de control numérico/operadora de máquinas de control numérico › operador de esmeriladora/operadora de esmeriladora.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni › Kowale, ślusarze i pokrewni › Ustawiacze i operatorzy obrabiarek skrawających do metali.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Różnorodne prace szlifierskie takie jak: szlifowanie płaszczyzn, szlifowanie wałków i otworów. Obsługa szlfierek do płaszczyzn, do wałków i otworów. Dokonywanie doboru ściernic i stosowanie optymalnych parametrów skrawania do szlifowanych materiałów. Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki. Prowadzenie na bieżąco procesów kontroli jakości wykonywanych, w tym wykonywanie pomiarów narzędziowych.

Praca od poniedziałku do piątku w sysytemie dwuzmianowym w godz. 6.00-14.00 i 14.00-22.00.

Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe-mechaniczne lub średnie techniczne, umiejetność czytania rysunku technicznego, dobra organizacja pracy, umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, znajomość budowy i zasad eksploatacji szlifierek, znajomość technologii procesu precyzyjnego szlifowania. Mile widziany staż pracy na podanym stanowisku.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne - konieczne; średnie zawodowe, typ: techniczne - pożądane

- umiejętności: obsługa narzędzi pomiarowych - konieczne; umiejętność czytania rysunku technicznego - konieczne; dobra organizacja pracy własnej - pożądane; umiejętność pracy w zespole - pożądane; komunikatywność - pożądane

- inne zawody: Szlifierz metali - pożądane

- pozostałe: Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe-mechaniczne lub średnie techniczne, umiejetność czytania rysunku technicznego, dobra organizacja pracy, umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, znajomość budowy i zasad eksploatacji szlifierek, znajomość technologii procesu precyzyjnego szlifowania. Mile widziany staż pracy na podanym stanowisku.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: cv

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 479 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: FABRYKA ELEMENTÓW ZŁĄCZNYCH SPÓŁKA AKCYJNA.

Instrucciones para solicitar:

Anna Badura, email: a.badurafez.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1659StPr/24/0212.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › operador de máquinas de control numérico/operadora de máquinas de control numérico › operador de esmeriladora/operadora de esmeriladora ofertadas.