Ofertas de empleo de Supervisores de la construcción en Kozep-Dunantul (Hungría)

Szerelőipari Művezető (szerelési Vezető Angol Vagy Német Nyelvtudással)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de la construcción.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Bányászati, feldolgozóipari és építőipari irányítók : Építőipari irányítók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KVL COMP Vezérléstechnikai Korlátolt Felelősségű Társaság Szerelőipari művezető munkatársat keres esztergomi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.04 - , állásegyeztetés helye és módja: Érdeklődni: 06/20-265-3506 vagy az infoReemplazar por una arrobakvlcomp.hu. Speciális követelmények:Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás szükséges

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 651 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: KVL COMP Vezérléstechnikai Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2500 Esztergom, Nagy Sándor József utca 3.

Contacto: Bujna Orsolya

Email: infoReemplazar por una arrobakvlcomp.hu

Teléfono: ().

Ver las 235 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de la construcción ofertadas.