Szef kuchni (kuchmistrz). Wielkopolskie. Polonia

Demanda de Chefs en Polonia (Wielkopolskie)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias : Chefs.
Technicy i inny średni personel : Średni personel w dziedzinie prawa, spraw społecznych, kultury i w dziedzinach pokrewnych : Średni personel w zakresie działalności artystycznej, kulturalnej i kulinarnej : Szefowie kuchni.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć okolicznościowych i cateringu, składowanie i magazynowanie surowców, półproduktów oraz gotowych potraw, sporządzanie szerokiego asortymentu potraw i napojów z różnych grup surowców, opracowywanie i wprowadzanie nowych receptur gastronomicznych, posługiwanie się i prowadzenie dokumentacji wymaganej przy produkcji potraw, zarządzanie zespołem podległych pracowników kuchni, współpraca szefa kuchni z klientami i dostawcami, współpraca szefa kuchni z kierownictwem zakładu gastronomicznego oraz instytucjami nadzoru. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - umiejętności: biegła obsługa komputera z obsługą internetu - konieczne; bystrość - konieczne; ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - konieczne - pozostałe: znajomość języka bengalskiego Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Brak danych. - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 352 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 14/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2500.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Natalia Riabova, tel.: +48 734 183 230, email: officeReemplazar por una arrobaorugagroup.com

Empresa: GREEN CHILI CAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dirección: ŚW.MARCIN 29/8, 61-806 Poznań, Polska.

Contacto: Natalia Riabova, tel.: +48 734 183 230, email: officeReemplazar por una arrobaorugagroup.com

Teléfono: +48 734 183 230.

Ver las 473 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias : Chefs ofertadas.