Ofertas en Hungría (Kozep-Dunantul) de Criadores de ganado

Szarvasmarha-, Ló-, Sertés-, Juhtartó és -tenyésztő (borjúgondozó)

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros : Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado : Criadores y trabajadores pecuarios calificados de la cría de animales para el mercado y afines : Criadores de ganado.
Szakképesített mezőgazdasági és halászati foglalkozások : Piacra termelő szakképesített mezőgazdasági foglalkozások : Állattenyésztők : Haszonállat-tenyésztők (kivéve a baromfitenyésztőket) és tejtermelők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Prograg-Agrárcentrum Mezőgazdasági Termelő, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Szarvasmarha-, ló-, sertés-, juhtartó és -tenyésztő munkatársat keres ráckeresztúri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2465 Ráckeresztúr, Lászlópuszta helyrajzi szám (HRSZ.) 0201/1.hrsz, Bodó Eszternél vagy Bodó Ágostonnál e-mailben, telefonon vagy személyesen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Állatgondozó, ;Speciális munkakörülmények:állatok szeretete.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 666 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 29/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 200000.0 HUF mínimo y 250000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Prograg-Agrárcentrum Mezőgazdasági Termelő, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2465 Ráckeresztúr, Lászlópuszta helyrajzi szám (HRSZ.) 0201/1.hrsz.

Contacto: Bodó Eszter

Email: ebodo86Reemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (30) 311-0920.

Ver las 113 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros : Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado : Criadores y trabajadores pecuarios calificados de la cría de animales para el mercado y afines : Criadores de ganado ofertadas.