Szakács (kínai ételek készítője). Kozep-Dunantul

Oferta en Kozep-Dunantul (Hungría) de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személyi szolgáltatásokat nyújtó foglalkozások : Szakácsok : Szakácsok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) OUYA-HAODE Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Szakács munkatársat keres dorogi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.06 - 2019.11.05, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatóná, Személyesen a dorogi étteremben: 2510 Dorog, Hósök tere 19. 9 - 21 óra között. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szakács, ;Speciális követelmények:folyékony kínai nyelvismeret, és a kínai ételek készítésében való jártasság

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 657 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 162000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: OUYA-HAODE Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2500 Esztergom, Lőrincz utca 2..

Contacto: Chen Wei

Teléfono: (30) 494-1313.

Ver las 1,514 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.