Szakács (indiai szakács). Kozep-Magyarorszag. Hungría

Trabajar en Kozep-Magyarorszag (Hungría) de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személyi szolgáltatásokat nyújtó foglalkozások : Szakácsok : Szakácsok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Maharaja Corso Korlátolt Felelősségű Társaság Szakács munkatársat keres budapest 03. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.10.01 - 2019.09.30, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál:telefonon. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szakács, ;Speciális követelmények:hétvégi munka is, szakács képesítés, indiai konyhaművészet ismerete

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 485 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 165000.0 HUF mínimo y 175000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Maharaja Corso Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1034 Budapest 03. ker., Bécsi út 89-91.

Contacto: Romhányi Tamás

Teléfono: (30) 343-1893.

Ver las 1,275 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.