Szakács (Betanított szakács). Del-Alfold. Hungría

Vacantes de Cocineros en Hungría (Del-Alfold)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személyi szolgáltatásokat nyújtó foglalkozások : Szakácsok : Szakácsok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) DUMAN TRADE Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Szakács munkatársat keres kiskőrösi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 6200 Kiskőrös, Petőfi tér 8. Hakan Kebab, Időpont egyeztetés telefonon!. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert;Szakács, ;Juttatások:étkezés, Speciális követelmények:jó megjelenés, jó kommunikációs készség, További információ:Min középfokú végzettség szükséges (legalább bármely szakmunkás) Elsősorban nem dohányzó személy jelentkezését várják

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1168 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 170000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: DUMAN TRADE Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6200 Kiskőrös, Mohácsi utca 20..

Contacto: Duman-Flórián Mária

Teléfono: (20) 94-94-161.

Ver las 1,370 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.