Oferta de empleo de Sastres, modistos, peleteros y sombrereros en Hungría (Del-Dunantul)

Szabó, Varró (betanított Varró)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de la confección y afines : Sastres, modistos, peleteros y sombrereros.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Élelmiszer-, fa-, textilipari és hasonló vegyesipari foglalkozások : Textilipari foglalkozások : Szabók, szűcsök és kalaposok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) BEANETT Munkaruházati Betéti Társaság Szabó, varró munkatársat keres kistormási munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.04 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7030 Paks, Hajnal utca 10., Önéletrajz küldésével pályázhatnak emailben,személyesen a foglalkoztatónál jelentkezhetnek,vagy telefonon érdeklődhetnek. Juttatások:helyközi bérlettérítés, ebédpénz, További információ:A foglalkoztató kistormási varróüzemébe betanított varró munkakörbe keresünk munkavállalókat. Juttatások:helyközi bérlettérítés,ebédpénz. Munkarend:kötött nappali munkavégzés (7.30-tól 16.30-ig). Elvárások: legalább általános iskolai végzettség szükséges, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent. A munkakörre önéletrajz küldésével pályázhatnak, amelyet az infoReemplazar por una arrobabeanett.hu e-mail címre küldhetnek el, vagy személyesen a foglalkoztatónál: 7030 Paks,Hajnal utca 10. szám alatt jelentkezhetnek,az állásról bővebb információt a 30/475-16-39-es telefononszámon Harmati Ilonától kérhetnek.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 365 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/01/2018.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 138000.0 HUF mínimo y 180500.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: BEANETT Munkaruházati Betéti Társaság.

Dirección: 7030 Paks, Hajnal utca 10..

Contacto: Harmati Ilona

Email: infoReemplazar por una arrobabeanett.hu

Teléfono: (30) 475-16-39.

Ver las 110 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de la confección y afines : Sastres, modistos, peleteros y sombrereros ofertadas.