Ofertas de Agricultores y trabajadores calificados de cultivos extensivos en Hungría (Kozep-Dunantul)

Szőlő-, Gyümölcstermesztő

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros : Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado : Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado : Agricultores y trabajadores calificados de cultivos extensivos.
Szakképesített mezőgazdasági és halászati foglalkozások : Piacra termelő szakképesített mezőgazdasági foglalkozások : Kertészek és növénytermesztők : Szántóföldi növény- és zöldségtermesztők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) EDEGGER Mezőgazdasági, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Szőlő-, gyümölcstermesztő munkatársat keres badacsonytomaj (badacsony)i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8261 Badacsonytomaj (Badacsony), Római út 235, officeReemplazar por una arrobadomaine-eddeger.com. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szőlőtermelő;Szőlő- és gyümölcstermesztő;Szőlész-borász szaktechnikus, ;További információ:Alkalmazás feltétele: zöld könyvv, gépkezelői, traktorvezetői képesítés, biogazdálkodásra nyitott személyiség, önálló munkavégzés előny: német, angol nyelvismeret

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 665 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 270000.0 HUF mínimo y 300000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: EDEGGER Mezőgazdasági, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 8261 Badacsonytomaj (Badacsony), Római út 235.

Contacto: Risthaus Éva

Teléfono: (87) 530-017.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros : Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado : Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado : Agricultores y trabajadores calificados de cultivos extensivos ofertadas.