Oferta de empleo de Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros en Del-Dunantul (Hungría)

Számlázási ügyintéző

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros.
Irodai foglalkozások : Számviteli és anyagnyilvántartók : Számviteli nyilvántartók : Statisztikai, pénzügyi és biztosítási nyilvántartók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Mizsei Termelő és Kereskedelmi Kft. Számlázási ügyintéző munkatársat keres szekszárdi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7100 Szekszárd, Keselyűsi út 20., Személyesen 8-16 óráig, vagy e-mailbenönéletrajz elküldésével: mizsei-profilReemplazar por una arrobat-online.hu. Speciális követelmények:erkölcsi bizonyítvány, További információ:A munkáltató olyan középfokú végzettségű ügyfelek jelentkezését várja számlázási ügyintéző munkakörben, aki rendelkezik B kategórás jogosítvánnyal, és számítástechnikai alapismeretekkel (word, excel), angol vagy német nyelvtudás előny. A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvnyt kérnek. Jelentekezés személyesen a 7100 Szekszrárd, Keselyűsi út 20 címen, vagy mizsei-profilReemplazar por una arrobat-online.hu e-mail címen önéletrajz megküldésével.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 299 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 168000.0 HUF mínimo y 226000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Mizsei Termelő és Kereskedelmi Kft..

Dirección: 7100 Szekszárd, Keselyűsi út 20..

Contacto: Hadházi Ferenc

Email: mizsei-profilReemplazar por una arrobat-online.hu

Teléfono: (30) 408-1000.

Ver las 54 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros ofertadas.