Számlázási ügyintéző (számlázó). Nyugat-Dunantul

Trabajos en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros.
Irodai foglalkozások : Számviteli és anyagnyilvántartók : Számviteli nyilvántartók : Statisztikai, pénzügyi és biztosítási nyilvántartók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Körmend Fruit '16 Kft. Számlázási ügyintéző munkatársat keres körmendi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: du.-éj., foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.06 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál:, telefonon, a megadott e-mail címen. Speciális követelmények:C+B kategóriás vezetői engedély, További információ:számlázó munkakör betöltéséhez számítógépes alapismeret szükséges munkaidőbeosztás: 08.00-16.30 ig ill. 22.00-06.00 óráig heti váltásban bérezés megegyezés szerint jelentkeznia 70/523-6365 telefonszámon Köbli Sándornál vagy kobli.sandorReemplazar por una arrobanagykert.hu e-mail címen lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1261 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Körmend Fruit '16 Kft..

Dirección: 9900 Körmend, 1540/25 helyrajzi szám (HRSZ.) ..

Contacto: Köbli Sándor

Email: kobli.sandorReemplazar por una arrobanagykert.hu

Teléfono: (70) 5236365.

Ver las 74 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros ofertadas.