Számítógépes grafikus (GRAFIKUS). Del-Alfold. Hungría

Oferta de Diseñadores gráficos y multimedia en Del-Alfold (Hungría)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Építészek, várostervezők, földmérők, terméktervezők : Tervezőgrafikusok és multimédiatervezők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) BORA Ital-nagykereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság Számítógépes grafikus munkatársat keres békéscsabai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - , állásegyeztetés helye és módja: A foglalkoztató grafikusok jelentkezését várja. Jelentkezni kizárólag fényképes, önéletrajz megküldésével, és bérigény megjelölésével lehet az adrienn.szaboReemplazar por una arrobaborakft.hu címen. . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Grafikus (a tevékenység megjelölésével), ;További információ:A foglalkoztató grafikusok jelentkezését várja. Jelentkezni kizárólag fényképes, önéletrajz megküldésével, és bérigény megjelölésével lehet az adrienn.szaboReemplazar por una arrobaborakft.hu címen. Nyomdai előkészítő - grafikus Főbb feladatok: grafikai tervezés és nyomdai előkészítés a különböző nyomtatási technológiáknak megfelelően (pl. szórólap, plakát, nyomtatott és webes hirdetés, fénykép retusálás, újság, sörös doboz, műanyag címke, csomagolóanyag, molinó, banner?stb.) digitális nyomtató és elektromos vágógép kezelése nyomdai árajánlatkérés, kapcsolattartás, adminisztrációs ügyintézés Elvárások: min. középfokú végzettség, hasonló területen szerzett munkatapasztalat Adobe Photoshop, Adobe Illustrator szerkesztő programok professzionális szintű ismerete Microsoft Office programok ismerete és magabiztos használata megbízhatóság, pontosság, határidők betartásarugalmasság, terhelhetőség Előnyt jelent: jó kommunikációs készség képes az önállós és a csoportos munkavégzésre lelkiismeretesség nyitottság az újdonságokra Amit kínálunk: hosszú távú munkalehetőség versenyképes jövedelem fiatal, lendületes csapat kihívásokkal teli munkahely

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1168 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: BORA Ital-nagykereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 5600 Békéscsaba, Balassa helyrajzi szám (HRSZ.) 6147/8.

Contacto: Szabó Adrienn

Email: oneletrajzReemplazar por una arrobaborakft.hu

Teléfono: ().

Ver las 135 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia ofertadas.