Szállodai recepciós. Del-Dunantul. Hungría

Empleo de Recepcionistas de hoteles en Del-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas de hoteles.
Irodai foglalkozások : Ügyfélforgalmi szolgáltatási foglalkozások : Ügyfél-tájékoztatási foglalkozások : Szállodai fogadóportások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Béda Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Szállodai recepciós munkatársat keres harkányi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.10 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7815 Harkány, Szent István utca 26-28, Személyesen, telefonon vagy e - mailben. További információ:A harkányi Ametiszt Hotel munkatársat keres szállodai recepciós munkakör betöltésére, két műszakos munkarendbe. Az állás betöltésének feltételei: minimum gimnáziumi érettségi, angol és / vagy német nyelv ismerete. Jelentkezés módjai: Béda Pál ügyvezető igazgatónál személyesen a munkavégzés helyszínén, telefonon a 20 / 927 2106 telefonszámon, vagy önéletrajz küldésével az infoReemplazar por una arrobaametiszthotel.hu e - mail címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 365 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Béda Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 7815 Harkány, Szent István utca 26-28.

Contacto: Béda Pál

Email: infoReemplazar por una arrobaametiszthotel.hu

Teléfono: (20) 927 2106.

Ver las 300 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Recepcionistas de hoteles ofertadas.