Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Administradores de sistemas > Systémoví Administrátoři, Správci Počítačových Sítí, Systémoví Administrátoři, Správci Počítačových Sítí

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Ofertas de trabajo en República Checa (Jihomoravský kraj) de Administradores de sistemas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií › Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí › Systémoví administrátoři (správci systémů).

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt e-mailem.

Přihlásit se do výběrového řízení na volné pozice mohou kandidáti na stránce: ibm.com/start/cz

Požadavky:

Angličtina - středně pokročilá minimum, znalost IT

- vzdálená správa uživatelských stanic a systémů na různých platformách (Windows, Unix,...) - řešení technických problémů - komunikace s klienty el. formou - instalace operačních systémů - reporting - monitoring aktivit v rámci přidělené oblasti - zajištění bezpečnosti a chodu všech kritických součástí - zákaznický servis, znalost AJ podmínkou.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 159 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 29.

Empleador: Kyndryl Client Center, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Naděžda Zajícová. Tel.: +420 776 477 137. E-mail: ibm.com/start/cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 776 477 137
  • Correo electrónico: ibm.com/start/cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Septiembre de 2021, y con identificador de la vacante:18676340716.

Ver las 90 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas ofertadas.