SVETOVALEC V SLUŽBI ZA SKUPNE ZADEVE V UPRAVNI ENOTI KOPER - M/Ž

Vacantes en Eslovenia (Obalno-kraska) de Especialistas en políticas de administración

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROKOVNJAK ZA SPREMLJANJE PROGRAMOV V JAVNI UPRAVI, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, POMOČ PRI PRIPRAVI ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, ZBIRANJE, UREJANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE MANJ ZAHTEVNIH GRADIV S PREDLOGI UKREPOV, VODENJE IN ODLOČANJE V ENOSTAVNIH IN ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH NA PRVI STOPNJI, OPRAVLJANJE DRUGIH UPRAVNIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI. , italijanski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Prijava na prosto delovno mesto mora biti obvezno pripravljena in oddana na obrazcu z oznako JN2 z natančno izpolnjenimi vsemi rubrikami in podpisanimi izjavami. Besedilo objave je dostopno na spletni strani Ministrstva za javno upravo (http://www.mju.gov.si/si/delovna_podrocja/objave_prostih_delovnih_mest/javni_natecaji/).

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 210 ofertas de trabajo en "Obalno-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 12/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: REPUBLIKA SLOVENIJA UPRAVNA ENOTA KOPER.

Dirección: Trg Brolo 4 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Contacto: HORVATIČ ELIDA

Email: ue.koperReemplazar por una arrobagov.si

Teléfono: 05 6637 648.

Ver las 413 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.