Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > técnico de redes de TIC/técnica de redes de TIC > Svetovalec V Službi Za Informacijsko Podporo In Organizacijo Poslovnih Procesov - M/ž

SVETOVALEC V SLUŽBI ZA INFORMACIJSKO PODPORO IN ORGANIZACIJO POSLOVNIH PROCESOV - M/Ž

Oferta de empleo de técnico de redes de TIC/técnica de redes de TIC en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones › Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario › Técnicos en redes y sistemas de computadores › técnico de redes de TIC/técnica de redes de TIC.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Tehniki/tehnice na področju informacijske in komunikacijske tehnologije › Tehniki/tehnice za dejavnosti na področju informacijske in komunikacijske tehnologije ter podporo uporabnikom › Tehniki/tehnice za računalniška omrežja in računalniške sisteme.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNI SODELAVEC ZA RAČUNALNIŠKE SISTEME IN OMREŽJA, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, POMOČ UPORABNIKOM,

NAMEŠČANJE IN UPRAVLJANJE UPORABNIŠKE STROJNE OPREME (DELOVNE POSTAJE, TISKALNIKI, MOBILNE NAPRAVE..)

UPRAVLJANJE IN SPREMLJANJE DELOVANJA STREŽNIŠKE INFRASTRUKTURE,

UPRAVLJANJE IMENIŠKIH STORITEV,

UPRAVLJANJE SPOROČILNEGA SISTEMA,

KOORDINACIJA MED UPORABNIKI IN ZUNANJIMI IZVAJALCI,

SKRBNIŠTVO APLIKACIJ.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1382 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: KAPITALSKA DRUŽBA POKOJNINSKEGA IN INVALIDSKEGA ZAVAROVANJA, D.D., Dunajska cesta 119 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: zaposlitvekapitalska-druzba.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:OL45684.

Ver las 70 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones › Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario › Técnicos en redes y sistemas de computadores › técnico de redes de TIC/técnica de redes de TIC ofertadas.