Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > asistente de actuario > Svetovalec V Sektorju Za Poklicno Zavarovanje - M/ž

SVETOVALEC V SEKTORJU ZA POKLICNO ZAVAROVANJE - M/Ž

Contrato de asistente de actuario en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Profesionales de nivel medio de servicios estadísticos, matemáticos y afines › asistente de actuario.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za finančne, statistične in računovodske, zavarovalniške izračune in prikaze ipd › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za statistične, računovodske, zavarovalniške izračune in prikaze ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNI SODELAVEC ZA ZAVAROVALNIŠTVO, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NAČRTOVANJE, RAZVOJ, NADGRADNJA, TESTIRANJE, VZDRŽEVANJE IN DOKUMENTIRANJE PODATKOVNIH IN PROGRAMSKIH REŠITEV,

ANALIZA POSLOVNIH ZAHTEV IN PODATKOVNIH TOKOV,

KOORDINIRANJE ZUNANJIH IZVAJALCEV NA PODROČJU RAZVOJA NOVIH REŠITEV,

SVETOVANJE IN PODPORA UPORABNIŠKIM SKRBNIKOM IN UPORABNIKOM PRI RAZVOJU IN UPORABI PODATKOVNIH REŠITEV IN RAČUNALNIŠKIH SISTEMOV,

PRENOSI INFORMACIJSKIH REŠITEV MED RAZVOJNIMI IN PRODUKCIJSKIMI OKOLJI,

PREDLAGANJE IN/ALI UVAJANJE IZBOLJŠAV,

UVAJANJE NOVIH ORODIJ ZA RELACIJSKE BAZE PODATKOV PRI RAZVOJU APLIKACIJ,

NAČRTOVANJE IN VZDRŽEVANJE LOGIČNEGA IN FIZIČNEGA PODATKOVNEGA MODELA,

RAZVOJ IN VZDRŽEVANJE SISTEMA ZA ZBIRANJE PODATKOV IZ ŠTEVILNIH VIROV IN PODATKOVNIH SHRAMB,

SPREMLJANJE TRENDOV NA PODATKOVNEM PODROČJU, IZBIRA TER IMPLEMENTACIJA USTREZNIH TEHNOLOGIJ,

KOORDINIRANJE, NADZOR IN SPREMLJANJE DELOVNEGA PROCESA,

UPRAVLJANJE PODATKOVNEGA SLOVARJA IN SLEDLJIVOSTI PODATKOV,

UPRAVLJANJE KVALITETE PODATKOV IN ČIŠČENJA PODATKOV.

, Poznavanje pokojninskih skladov, agnelški jezik, usposobljenost za delo z računalnikom na visokem uporabniškem nivoju,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1367 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: KAPITALSKA DRUŽBA POKOJNINSKEGA IN INVALIDSKEGA ZAVAROVANJA, D.D., Dunajska cesta 119 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: zaposlitvekapitalska-druzba.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:OL45619.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Profesionales de nivel medio de servicios estadísticos, matemáticos y afines › asistente de actuario ofertadas.