Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Profesionales en derecho > Svetovalec V Pravosodju V Službi Za Brezplačno Pravno Pomoč (fin. Vsrs) - M/ž

Trabajo de Profesionales en derecho en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Svetovalec V Pravosodju V Službi Za Brezplačno Pravno Pomoč (fin. Vsrs) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNI SVETOVALEC, Določen čas oz.

31.12.2018 (Posebni program VSRS), polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJANJE STROKOVNIH DEL V POSTOPKIH V SLUŽBI ZA BREZPLAČNO PRAVNO POMOČ, SPREMLJANJE IN PROUČEVANJE PRAKSE PRAVOSODNEGA ORGANA IN STROKOVNE LITERATURE,VODENJE ENOSTAVNEJŠIH POSTOPKOV IN PRIPRAVA OSNUTKOV INDIVIDUALNIH AKTOV S PODROČJA BREZPLAČNE PRAVNE POMOČI, tri prosta delovna mesta v Službi za brezplačno pravno pomoč pri Okrožnem sodišču v Ljubljani, opr. št. javnega razpisa Su KS 177/2018.Pogoji: opravljen izpit iz poznavanja določil Sodnega reda(opraviti v roku enega leta od sklenitve delovnga razmerja), opravljen strokovni izpit iz upravnega postopka (opraviti v roku treh mesecev od nastopa delovnega razmerja), obvezna izjava o delovnih izkušnjah (naj bo razviden čas trajanja, vrsta dela in zahtevana stopnja izobrazbe za opravljeno delo).

Delovne izkušnje: 7 mesecev.

Zaželeno je, da ima kandidat pridobljen strokovni naziv: univerzitetni diplomirani pravnik (visokošolska univerzitetna izobrazba-prejšnja) ali diplomirani pravnik (UN) in magiter prava (2. bol. st.) ter najmanj 7 mesecev delovnih izkušenj s področja brezplačne pravne pomoči.

Pogoje za zasedbo delovnega mesta in ostale informacije v zvezi s prijavo na javni razpis kandidat pridobi na spletni strani Okrožnega sodišča v Ljubljani, pod rubriko: zaposleni, javni razpisi in natečaji: http://www.sodisce.si/okrolj/zaposleni/javni_razpisi_in_natecaji_po_zju/.

Vloga je naj bo pripravljena na obrazcu Su KS 177/2018, ki je priloga objave javnega razpisa Su KS 177/2018.

K vlogi kandidat priloži listine s katerimi dokazuje izpolnjevanje zahtevane izobrazbe in delovnih izkušenj. rok za prijavo na javni razpis: 1.6.2018 - 9.6.2018.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 463 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OKROŽNO SODIŠČE V LJUBLJANI.

Dirección: Tavčarjeva ulica 9 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: TURK LIDIJA

Email: kadrovska.ozljsodisce.si

Ver las 110 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.