Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Svetovalec Področja I - Izkušeni Razvijalec Programske Opreme V Službi Za Programiranje In Upravljanje Aplikacij - M/ž

Trabajo en Eslovenia de Especialistas en políticas de administración

Svetovalec Področja I - Izkušeni Razvijalec Programske Opreme V Službi Za Programiranje In Upravljanje Aplikacij - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SKRBNIŠTVO, KOORDINIRANJE IN IZVAJANJE NALOG NA VSEBINSKEM PODROČJU INFORMACIJSKIH TEHNOLOGIJ, VODENJE, NAČRTOVANJE IN IZVAJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTOV IN NALOG RAZVOJA INFORMACIJSKIH REŠITEV V SKLADU Z VELJAVNO METODOLOGIJO, SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH, ANALIZA IN NAČRTOVANJE NAJZAHTEVNEJŠIH POSLOVNIH PROCESOV TER PREDLAGANJE IZBOLJŠAV, SKRBNIŠTVO APLIKACIJ IN INFORMACIJSKIH MODELOV, IZVAJANJE NALOG SISTEMSKE ANALIZE, PRIPRAVA IN UPRAVLJANJE INFORMACIJSKIH MODELOV, NAČRTOVANJE INFORMACIJSKIH REŠITEV, DOKUMENTIRANJE, VODENJE POSTOPKOV TESTIRANJA , SPREMLJANJE IN POROČANJE O STANJU NA PODROČJU, PREDLAGANJE UKREPOV ZA STALNO IZBOLJŠEVANJE STANJA NA PODROČJU, SAMOSTOJNA PRIPRAVA IN SODELOVANJE PRI PRIPRAVI ZAHTEVNIH STROKOVNIH GRADIV, SODELOVANJE PRI PRIJAVAH NA RAZPISE IN PRI JAVNIH NAROČILIH, SPREMLJANJE RAZVOJA NA PODROČJU, SKRB ZA STALNO IZOBRAŽEVANJE, SVETOVANJE IN PRENOS ZNANJA ZNOTRAJ PODROČJA, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V OKVIRU PODROČJA DEJAVNOSTI IN PO NALOGU NADREJENIH , Prijava kandidatke ali kandidata mora obvezno vsebovati: -kratek življenjepis z opisom delovnih izkušenj, -izpolnjenim obrazec, ki je sestavni del razpisa in se nahaja na spletnem naslovu http://cmsinet.zpiz.si/content/obrazec-za-prijavo-na-prosto-delovno-mesto-v-sekto, -dokazila o izpolnjevanju pogojev (kopija diplome), -navedbo delovnega mesta, za katerega kandidat kandidira (naziv delovnega mesta in službe).

Vloge z dokazili o izpolnjevanju pogojev in obveznimi prilogami pošljite na elektronski naslov: kadrizpiz.si ali po pošti na naslov: ZAVOD ZA POKOJNINSKO IN INVALIDSKO ZAVAROVANJE SLOVENIJE, Služba za razvoj kadrov in upravljanje poslovnih procesov, Kolodvorska ulica 15, 1000 Ljubljana, s pripisom: »prijava na razpis IT«.

Podrobnosti razpisanega delovnega mesta si lahko preberete na spletni strani ZPIZ - https://www.zpiz.si/cms/content/zaposlovanje ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ZAVOD ZA POKOJNINSKO IN INVALIDSKO ZAVAROVANJE SLOVENIJE, KOLODVORSKA ULICA 15, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VOLČANJK ROMANA
Contact Phone: 01 47 45 503
Contact Email: kadrizpiz.si

Identificador de la vacante:NG44514 .

Ver las 158 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.