Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Svetovalec - M/ž

Ofertas de empleo en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija) de Especialistas en políticas de administración

Svetovalec - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, POMOČ PRI PRIPRAVI OSNUTKOV PREDPISOV IN DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, ZBIRANJE, UREJANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE MANJ ZAHTEVNIH GRADIV S PREDLOGI UKREPOV, VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH NA PRVI STOPNJI, OPRAVLJANJE DRUGIH UPRAVNIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI, VODENJE IN ODLOČANJE V PREKRŠKOVNEM POSTOPKU., slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Pogoji ter vse dodatne informacije glede prijave, so objavljeni na spletni strani Ministrstva za javno upravo.

Kandidati vložijo prijave na priloženem obrazcu »Vloga za zaposlitev«, ki ga pošljejo v zaprti ovojnici z označbo: »za javni natečaj svetovalec, številka: 110-116/2018« na naslov: Upravna enota Ribnica, Gorenjska cesta 9, 1310 Ribnica, v roku 8 dni po objavi na spletni strani Ministrstva za javno upravo in Zavoda RS za zaposlovanje.

Za pisno obliko prijave se šteje tudi elektronska oblika, poslana na elektronski naslov: ue.ribnicagov.si, pri čemer veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom. , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 89 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 1269.78 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: REPUBLIKA SLOVENIJA UPRAVNA ENOTA RIBNICA.

Dirección: Gorenjska cesta 9 , 1310 RIBNICA.

Contacto: ŠMALC VIKTORIJA

Email: viktorija.smalcgov.si

Teléfono: 01 837 27 11.

Ver las 263 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.