Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > economista > Višji Referent Spremljave - Zaledne Službe In Priprava Poslov In Storitve - M/ž

VIŠJI REFERENT SPREMLJAVE - ZALEDNE SLUŽBE IN PRIPRAVA POSLOV IN STORITVE - M/Ž

Demanda en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de economista

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas › economista.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk › Ekonomisti/ekonomistke.

Descripción de la oferta de trabajo:

EKONOMIST ZA BANČNIŠTVO IN FINANCE, poskusno delo , Določen čas  oz. 31.12.2024, polni delovni čas, 40, EVIDENTIRA POSLOVNE DOGODKE V INFORMACIJSKE SISTEME BANKE IZ POGODBENIH RAZMERIJ S STRANKAMI IN SVETUJE SODELAVCEM PRI ZAHTEVNEJŠIH PROBLEMIH, VZDRŽUJE PODATKE O STRANKAH IN POSLIH NA PODLAGI VERODOSTOJNIH LISTIN, IZVRŠUJE PLAČILNE NALOGE, KAKOR TUDI SKRBNIŠKE TRGOVALNE IN OSTALE NALOGE STRANK, PRIPRAVLJA ZAHTEVNEJŠA POROČILA, VZDRŽUJE CELOVITOST POSLOVNE DOKUMENTACIJE IN SODELUJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMA DOKUMENTIRANJA, OPRAVLJA DRUGA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA.

,  Od kandidatov pričakujemo: VI/I. stopnjo izobrazbe ekonomske smeri ali VI/I. oz. V. stopnjo druge ustrezne smeri, temeljno pisno in ustno komuniciranje v angleškem jeziku, 6 mesecev delovnih izkušenj ni pa pogoj, zaželene so delovne izkušnje povezane z operativo v finančnem okolju, predvsem s področja aktivnih poslov pravnih in fizičnih oseb, uporabe različnih orodij za vodenje analitičnih evidenc poslov in uporabe njihovih podatkov, nekaznovanost in da oseba ni v kazenskem postopku. Sposobnosti in znanja: učljivost in natančnost, sposobnost analitičnega razmišljanja, samostojnost pri delu, sposobnost dela v skupini. Izbranemu kandidatu nudimo: stabilno delovno okolje, samostojno delo. Kandidate bomo zaposlili za določen čas, do 31.12.2024, zaradi povečanega obsega dela.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1242 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: SKB BANKA D.D. LJUBLJANA, Ajdovščina 4 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: cloveski.viriskb.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PD40611.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas › economista ofertadas.