Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Soldadores y oxicortadores > Svářeči, Svářeči

Trabajo de Soldadores y oxicortadores en República Checa

Svářeči, Svářeči

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Soldadores y oxicortadores.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Slévači, svářeči a pracovníci v příbuzných oborech : Svářeči, řezači plamenem a páječi

Descripción de la oferta de trabajo:

SVÁŘEČI

POŽADUJEME: vyučení ve strojírenském oboru nebo SŠ s technickým zaměřením,

svářečské oprávnění na svařování obalovanou elektrodou a TIGem,  znalost navařování zušlechtěných materiálů, znalost navařování mikropulzem a svařování plamenem - výhodou,

znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost ale i schopnost týmové práce, motivovanost, flexibilita a ochota učit se novým věcem, ochota pracovat ve dvousměnném provozu.

NÁPLŇ PRÁCE: navařování střižných hran, tvarových vložek a dílů lisovacích nástrojů.

NABÍZÍME: zdravotní dovolená navíc (až 3 dny v jednom kalendářním roce), pět dní dovolené navíc, příspěvek na dopravu po zkušební době (spoluúčast zaměstnance ve výši 500,-Kč /měsíc), příspěvek na doplňkové penzijní spoření ve výši 3% z hrubé měsíční mzdy po 1. roce ve společnosti, firemní vzdělávání, příspěvky na jazykové kurzy, příspěvek na stravování

ve výši 55%, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna při odpracování 5-ti let ve firmě ve výši 5.000,- Kč ve formě poukazu na rekreační nebo léčebný pobyt, stabilizační odměna při odpracování 10-ti, 15-ti a 20-ti let ve firmě ve výši 10.000,- Kč ve formě poukazu na rekreační nebo léčebný pobyt, kulturní, společenské, sportovní akce, poskytování firemních půjček,

úhrada na očkování proti chřipce, benefitní karta.

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 766 048 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem

na pracepwo.cz

Número de puestos: 1.

Empleador: PWO Czech Republic a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lucie Pobořilová. Tel.: +420 735 766 048. E-mail: pwo.cz" rel="nofollow">pracepwo.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 735 766 048
  • Correo electrónico: pracepwo.cz

Identificador de la vacante:20190660775.

Ver las 562 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Soldadores y oxicortadores ofertadas.