Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Soldadores y oxicortadores > Svářeči Mag, Svářeči

Svářeči MAG, Svářeči. República Checa

Demanda en República Checa de Soldadores y oxicortadores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Soldadores y oxicortadores.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Slévači, svářeči a pracovníci v příbuzných oborech : Svářeči, řezači plamenem a páječi

Descripción de la oferta de trabajo:

A11  z:27/7/2020    a:8/10/2020

Náplň práce:

- svařování dle výkresové dokumentace a pracovního postupu

- zakládání materiálu do svařovacího přípravku

- připravuje materiál dle pokynů mistrů

- kontrola 100 % svarů dle VD (rozměry, vizuální kontrola)

- broušení a opravy svarů

- provádí výměnu přípravků

- provádí činnosti spojené s preventivní údržbou strojů a zařízení

- provádí broušení a opravy svarů.

Požadujeme:

- SOU technického směru nebo prokazatelnou praxi

- proškolení a úřední zkoušky dle legislativy 135 MAG dle 9606-1 nutné; bez úřední zkoušky prokázání aktivní znalosti svařování

- aktivní praxe ve svařování min. 1 rok

- praxe s automatizovanou výrobou výhodou

- čtení výkresové dokumentace (alespoň částečná znalost)

- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu

- dodržování kvality práce

- schopnost práce ve 2-směnném provozu

- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.

Nabízíme:

- práci v české společnosti v moderním atraktivním prostředí nového závodu

- motivující mzdové odměňování

- příplatek za odpolední směnu, za pracovní prostředí, ostatní příplatky nad rámec zákona

- příspěvek na penzijní připojištění

- zákonné a odborné vzdělávání

- dotované závodní stravování

- 23 dní dovolené, 2 dny sick days (zdravotní volno)

- sportovní a společenské akce, firemní časopis

- finanční odměny při životních a pracovních jubileích

- odměna za dárcovství krve

- výhodný mobilní tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky

- nástup možný ihned / nebo dle dohodou.

Kontakt emailem.

Número de puestos: 1.

Empleador: BORCAD cz s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Navrátilová. Tel.: +420 734 584 214. E-mail: borcad.cz" rel="nofollow">karieraborcad.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 734 584 214
  • Correo electrónico: karieraborcad.cz

Identificador de la vacante:19259580764.

Ver las 437 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Soldadores y oxicortadores ofertadas.