Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Soldadores y oxicortadores > Svářeč / Svářečka, Svářeči

SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA, Svářeči. Královéhradecký kraj

Ofertas de Soldadores y oxicortadores en República Checa (Královéhradecký kraj)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Soldadores y oxicortadores.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Slévači, svářeči a pracovníci v příbuzných oborech : Svářeči, řezači plamenem a páječi

Descripción de la oferta de trabajo:

CZ-ISCO: 72121   Svářeči

SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA

- Místo výkonu práce: Humburky č.p. 2

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned

- Náplň práce: svařování výrobků z ohýbaných bezjokujových plechů v tloušťkách 1 - 6 mm , svařování metodou 135 (CO2), úkolová práce

- Požadujeme: vyučení v oboru, znalost svařování metodou 135 (CO2, praxe vítána, svařování metodou 111 (elektrodou) a 141 (nerez) výhodou, ŘP sk. B a další C, T výhodou , spolehlivost, znalost čtení technických výkresů

- Nabízíme: platové ohodnocení dle praxe, jednosměnný provoz

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Prouzová Světluše, tel.: 731 658 384 (denně 8 - 14 hod),  e-mail: prouzovavyprachticky.cz

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 105 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 27000 mínimo y 35000 máximo (CZK mensual).

Empleador: VÝPRACHTICKÝ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Světluše Prouzová. Tel.: +420 731 658 384. E-mail: vyprachticky.cz" rel="nofollow">prouzovavyprachticky.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 731 658 384
  • Correo electrónico: prouzovavyprachticky.cz

Identificador de la vacante:16914810725.

Ver las 563 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines : Soldadores y oxicortadores ofertadas.