Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesores de universidades y de la enseñanza superior > Viši/a Asistent/ica

VIŠI/A ASISTENT/ICA. Croacia

Contrato en Croacia de Profesores de universidades y de la enseñanza superior

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › University and higher education teachers › University and higher education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, Zagrebačka 30, Pula, raspisuje

NATJEČAJ

  1. Filozofski fakultet

  • za izbor jednog izvršitelja/izvršiteljice na suradničko radno mjesto I. vrste – viši asistent iz područja Društvenih znanosti, polje Pedagogija na određeno vrijeme u punom radnom vremenu.

Pristupnici na natječaj (m/ž) moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti (Narodne novine br. 119/22) i na njemu utemeljenim propisima te su o svemu dužni dostaviti odgovarajuće dokaze.

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

a) životopis (potpisan);

b) preslik odgovarajuće diplome doktorskog, odnosno diplome sveučilišnog prijediplomskog i diplomskog ili sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog studija;

c) opis dosadašnje znanstvene, umjetničke, nastavne i stručne djelatnosti;

d) popis objavljenih znanstvenih, umjetničkih i stručnih radova i priložiti preslike relevantnih radova;

e) dokaz o državljanstvu;

f) za strane državljane dokaz o poznavanju hrvatskog jezika.

Sva dokumentacija mora biti na hrvatskom jeziku i latiničnom pismu. Dokumenti na drugom jeziku moraju biti prevedeni na hrvatski jezik te ovjereni kod ovlaštenog sudskog tumača za predmetni jezik.

Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Sveučilište Jurja Dobrile u Puli može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Pristupnici koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i dostaviti potvrdu o priznatom statusu iz kojeg je vidljivo spomenuto pravo. Link na stranicu Ministarstva hrvatskih bra­nitelja: https://branitelji.gov.hr/15-kako-se-ostvaruje-pravo-prednosti-pri-zaposljavanju-prema-zakonu-o-hrvatskim-braniteljima-iz-domovinskog-rata-i-clanovima-njihovih-obitelji/2166.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijava na natječaj i dokazi o ispunjavanju kriterija podnose se u elektroničkom obliku na adresu elektroničke pošte natjecaji-radna-mjestaunipu.hr s naznakom Prijava na natječaj uz navođenje naziva radnog mjesta na koje se kandidat prijavljuje.

Rok za podnošenje prijava je 30 dana od dana objave u Narodnim novinama.

Na natječaj se imaju pravo prijaviti osobe oba spola

Sveučilište zadržava pravo poništiti natječaj ili ne izabrati nijednog kandidata, bez navođenja razloga poništenja.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku na web stranici Sveučilišta.

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

KLASA:112-01/24-01/01

URBROJ: 143-01-10-24-1

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Sveučilište Jurja Dobrile u Puli.

Instrucciones para solicitar:

Email: natjecaji-radna-mjestaunipu.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2478422.

Ver las 54 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.