Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Economistas > Voditelj/ica Računovodstva

Ofertas en Croacia de Economistas

Voditelj/ica Računovodstva

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23), članka 43. Statuta Dječjeg vrtića Kapljica, članka 7. Pravilnika o radu Dječjeg vrtića Kapljica, te Odluke Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Kapljica od 09.04.2024. godine Dječji vrtić Kapljica, Potočna 4, Poljanica Bistranska, 10 298 Bistra objavljuje

NATJEČAJ

za radno mjesto voditelj/ica računovodstva

na neodređeno puno radno vrijeme -1 izvršitelj/ica

Uvjeti:

Prema odredbama čl. 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97) za navedeno radno mjesto mogu se prijaviti osobe oba spola koje ispunjavaju propisane uvjete. Razina obrazovanja za radno mjesto voditelj računovodstva:

•VSS, diplomirani ekonomist ili magistar ekonomije

•VŠS, ekonomist ili prvostupnik ekonomije

•znanje rada na računalu

•6 mjeseci radnog iskustva u struci

•Probni rad 60 dana

PRIJAVE NA NATJEČAJ PODNOSE SE OSOBNO NA ADRESU DJEČJEG VRTIĆA I PUTEM ELEKTRONIČKE POŠTE: djecji.vrtic.kapljicazg.t-com.hr u roku osam dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči dječjeg vrtića (s naznakom – prijava za natječaj)

Kandidati uz prijavu na natječaj trebaju priložiti:

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- dokaz o radnom stažu (Potvrda/elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje) – ne starije od dana objave natječaja

- dokaz o državljanstvu

- dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno čl. 25 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (uvjerenja izdana nakon objave natječaja):

1.Uvjerenje nadležnog Općinskog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak

2.Uvjerenje nadležnog Općinskog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak

- vlastoručno napisanu izjavu kandidata da za prijem u radni odnos ne postoje zapreke iz čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju

- životopis.

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti svu propisanu dokumentaciju, odnosno dokaze za ostvarivanje prednosti prema posebnom zakonu, te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat može ostvariti pravo prednosti:

– sukladno čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Informacije o dokazima potrebnim za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

– sukladno čl. 47. – 50. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

– sukladno čl. 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo to pravo te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca;

– sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20.), uz prijavu na natječaj dužna je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom, te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Dječjem vrtiću Kapljica za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj te dokumentaciji dostavaljenoj s prijavom, u svrhu odabira kandidata, te privolu na dostavu obavijesti o rezultatima natječaja koja će se objaviti na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Kapljica.

Nepotpune i nepravodobno pristigle prijave neće se razmatrati.

Svi kandidati koji zadovoljavaju formalne uvjete natječaja biti će pozvani na razgovor i/ili provjeru sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta. O terminu održavanja istog kandiadati će biti obavješteni putem elektroničke pošte.

Prije sklapanja Ugovora o radu izabrani izvršitelj/ica dužan je dostaviti originale ili ovjerene preslike traženih dokumenta.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku objavom na mrežnoj stranici Vrtića: www.vrtic-kapljica.hr.

Nakon raspisanog natječaja i provedenog postupka Upravno vijeće Ustanove ne mora izabrati niti jednog kandidata te će se u tom slučaju donijeti Odluka o poništenju javnog natječaja.

Natječaj je objavljen dana 09.04.2024. godine, a rok za podnošenje prijava traje od 09.04.2024. do 17.04.2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ KAPLJICA.

OsobniDolazak: POTOČNA 4, POLJANICA BISTRANSKA, 10298 BISTRA

Email: djecji.vrtic.kapljicazg.t-com.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2486689.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.