Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovaquia > ingeniero de investigación/ingeniera de investigación > Elektroinžinieri A špecialisti Energetici

Vacante de ingeniero de investigación/ingeniera de investigación en Žilinský kraj (Eslovaquia)

Elektroinžinieri A špecialisti Energetici

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero de aplicaciones/ingeniera de aplicaciones › ingeniero de investigación/ingeniera de investigación.

Traducción de la profesión: Špecialisti › Špecialisti v oblasti vedy a techniky › Technickí špecialisti (okrem špecialistov v oblasti elektrotechnológií) › Technickí špecialisti inde neuvedení (okrem špecialistov v oblasti elektrotechnológií).

Descripción de la oferta de trabajo:

Vývoj hybridných modulov, elektro osí, aktuátorov a podvozkových mechatronických systémov pre automobily so zameraním na mechaniku, elektrotechniku, softvér a mechatroniku.

Analýza a implementácia technických požiadaviek zákazníka do produktu

vytváranie špecifikácií produktu, podsystémov a komponentov.

Vyhodnocovanie navrhnutých konceptov s ohľadom na požiadavky zákazníka a následný výber optimálneho konceptu.

Realizácia výpočtov a overovanie základných parametrov komponentov na základe existujúcich/definovaných modelov.

Komunikácia technických požiadaviek, architektúry a dizajnu s tímami systémových a simulačných inžinierov, konštruktérov a softvérových inžinierov.

Návrh architektúry a rozhraní systému a jednotlivých komponentov.

Tvorba modelov systémovej architektúry v jazyku SysM.

Výhody:Vlastná doprava zamestnávateľa,

13. 14. plat,

jazykový príplatok,

odmeňovanie za zlepšovacie návrhy,

príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia,

príspevok na jazykové vzdelávanie,

zaujímavý sociálny program,

stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti,

kompletný program zaškolenia,

sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu,

37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia Home Office.

País del trabajo: Eslovaquia.

Región: Žilinský kraj.

Ver 115 ofertas de trabajo en "Žilinský kraj" (Eslovaquia).

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Empleador: Schaeffler Kysuce, spol. s r.o..

SVENTHNRSCHAEFFLER.COM, SVENTHNRSCHAEFFLER.COM, Ing. Henrieta Sventeková

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1000000024461456.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero de aplicaciones/ingeniera de aplicaciones › ingeniero de investigación/ingeniera de investigación ofertadas.