Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > F&b Supervisor, Uklízeči A Pomocníci V Ubytovacích A Vzdělávacích Zařízeních

Ofertas en República Checa (Hlavní město Praha) de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

F&b Supervisor, Uklízeči A Pomocníci V Ubytovacích A Vzdělávacích Zařízeních

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Uklízeči a pomocníci : Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích : Uklízeči a pomocníci v kancelářích, hotelích a jiných zařízeních

Descripción de la oferta de trabajo:

MVP: Corinthia Hotel Prague , Kongresová 1, Praha 4, 14069

Kontakt: Janičková Monika, e-mail: monika.janickovacorinthia.com

Corinthia Hotel Prague hledá vhodného kandidáta/ kandidátku na pozici F&B Supervisor.

Náplň práce:

Zodpovídá za provoz svěřeného střediska a daný tým se zaměřením na nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb.

Zajištuje otevření, provoz a uzavření střediska.

Kontroluje Cash Handling Procedures.

Ve spolupráci s Managerem střediska plánuje směny na svěřeném středisku.

Je zodpovědný za školení provozních tréninků.

Řídí se směrnicemi a procesy hotelu, poskytuje servis hostům na nejvyšší úrovni.

Plní další úkoly související s chodem F&B středisek.

Požadujeme:

SŠ hotelová nebo vyučení v oboru

Min. 2 roky praxe v hotelu na podobné pozici

Velmi dobrá komunikativní znalost angličtiny, další jazyky jsou vítány

Zkušenosti s vedením týmu

Flexibilita, proaktivní přístup k plnění úkolů

Organizační schopnosti

Komunikační dovednosti a schopnost koordinace týmu

Vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu

Nabízíme:

- Přátelské mezinárodní prostředí luxusního 5* hotelu

- Tým profesionálů

- Možnost profesního růstu a osobního rozvoje

- Firemní školení

- Silná firemní kultura

- Atraktivní lokalita Prahy přímo na metru C Vyšehrad

- Baliček benefitů - firemní stravování, volný přístup do wellness a SPA, hodnocení pracovních výkonu s motivující odměnou, Multisport karta

Zaměstnanecké výhody: Firemní akce, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, závodní stravování, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, školení

Región: Hlavní město Praha.

Ver 646 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 26000 (CZK mensual).

Empleador: IHI Towers, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Monika Janičková. E-mail: corinthia.com" rel="nofollow">monika.janickovacorinthia.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: monika.janickovacorinthia.com

Identificador de la vacante:17855840705.

Ver las 1,921 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.