Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Biólogos, botánicos, zoólogos > Suradnik/suradnica Na Projektu

SURADNIK/SURADNICA NA PROJEKTU. Croacia

Búsqueda en Croacia de Biólogos, botánicos, zoólogos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Biólogos, botánicos, zoólogos y afines.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Life science professionals › Biologists, botanists, zoologists and related professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

PRIRODOSLOVNO-MATEMATIČKI FAKULTET

Zagreb, Horvatovac 102a

r a s p i s u j e

N A T J E Č A J

za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu suradnik na projektu – Sustavno ispitivanje bioloških elemenata kakvoće fitoplanktona, fitobentosa, makrofita i makrozoobentosa u površinskim kopnenim vodama u 2024. godini, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Botaničkom zavodu, pri PMF-u, Biološkom odsjeku - 1 izvršitelj.

Ponude s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostavljaju se isključivo putem mrežne poveznice:

UVJETI ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA:

Osim općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa utvrđenih zakonom, kandidati moraju ispunjavati i sljedeće uvjete:

•završen sveučilišni diplomski studij Ekologija i zaštita prirode, sveučilišni diplomski studij Znanosti o okolišu, sveučilišni diplomski studij Zaštita prirode i okoliša, sveučilišni diplomski studij Biologija, smjer: znanstveni.

•minimalno dvogodišnje iskustvo u terenskom i laboratorijskom radu s uzorcima slatkovodnog fitobentosa i fitoplanktona,

•iskustvo u pripremi trajnih preparata dijatomeja,

•vozačka dozvola B kategorije.

Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola. Pojmovi koji se koriste u ovom natječaju, a koji imaju rodni značaj, bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu, obuhvaćaju na jednak način i muški i ženski rod.

Kandidat koji ostvaruje prednost pri zapošljavanju, temeljem posebnih propisa, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze koje posebni propisi određuju za ostvarivanje prava na prednost pri zapošljavanju, te dokaze o ispunjavanju svih uvjeta odnosno nepostojanju zapreka koje posebni propis određuje za ostvarivanje prava prednosti. Takvi kandidati ostvaruju prednost pri zapošljavanju po predmetnom natječaju u odnosu na ostale kandidate, pod istim uvjetima utvrđenim natječajem, na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj, pod uvjetom da zadovoljavaju sve uvjete natječaja, te da su ostvarili najbolje rezultate u selekcijskim postupcima.

Kandidati su obavezni uz prijavu na natječaj dostaviti:

•životopis,

•dokaz o državljanstvu,

•dokaz o stečenoj stručnoj spremi,

•elektronički zapis o radno pravnom statusu (e-radna knjižica) ili potvrda HZMO-a,

•potvrdu poslodavca ili ugovore o radu iz kojih je vidljivo obavljanje poslova za koje se traži radno iskustvo,

•presliku vozačke dozvole B kategorije.

Urednom i potpunom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i sve priloge tražene u natječaju. Nepotpune, neuredne, te nepravovremene prijave neće se razmatrati, niti će podnositelji takvih prijava naknadno biti pozvani na dopunu iste.

Procjena kandidata može se provesti sljedećim selekcijskim postupcima:

•provjerom znanja, vještina i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje je raspisan natječaj (determinacija dijatomeja),

•razgovor s kandidatima.

Kandidati koji u potpunosti ispunjavaju sve formalne uvjete natječaja bit će pozvani u prvi selekcijski postupak.

Po potrebi, u daljnje selekcijske postupke bit će pozivani kandidati prema ostvarenim rezultatima na prethodnim selekcijskim postupcima.

O svim selekcijskim postupcima na koje budu pozivani, kandidati će biti obaviješteni o vremenu, mjestu, pravnim izvorima i načinu provedbe istih posebnim pozivom putem e-maila.

Za kandidata koji se ne odazove bilo kojem od selekcijskih postupaka na koje je pozvan prema posebnom pozivu, smatrat će se da je odustao od natječajnog postupka.

Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet prikuplja i obrađuje osobne podatke pristupnika na natječaj za zasnivanje radnog odnosa u svrhu provjere kvalificiranosti i zadovoljavanja uvjeta natječaja, sukladno Odluci o prikupljanju, zaštiti i obradi osobnih podataka (KLASA: 035-01/18-01/5;URBROJ:251-58-10201-18-2).

Rok za podnošenje prijava na natječaj je 8 dana po objavljivanju natječaja u "Narodnim novinama".

Rezultati natječajnog postupka objavit će se na službenoj internetskoj stranici PMF-a: www.pmf.unizg.hr (Natječaji).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: SVEUČILIŠTE U ZAGREBU, PRIRODOSLOVNO - MATEMATIČKI FAKULTET.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2475606.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Biólogos, botánicos, zoólogos y afines ofertadas.