Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Filósofos, historiadores y especialistas en ciencias políticas > Nastavnik/ica Povijesti Umjetnosti I Kulturno-povijesne Baštine

Vacantes de Filósofos, historiadores y especialistas en ciencias políticas en Croacia

Nastavnik/ica Povijesti Umjetnosti I Kulturno-povijesne Baštine

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Filósofos, historiadores y especialistas en ciencias políticas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Philosophers, historians and political scientists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23) i odredbi Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja, Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu, 52100 Pula, Kandlerova 48, raspisuje

NATJEČAJ

za popunu radnih mjesta

Na određeno vrijeme do povratka na rad zamjenjivanog radnika/ce

1. Nastavnik povijesti umjetnosti i kulturno-povijesne baštine, nepuno radno vrijeme, 4 sata nastave tjedno i pripadajuća količina radnog vremena, 1 izvršitelj

Uvjeti: Osim općih uvjeta sukladno općim propisima o radu, kandidati trebaju zadovoljiti i posebne uvjete propisane člankom 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23) i Pravilnikom o stručnoj spremi i pedagoško – psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN 1/96, 80/99).

Uz pisanu vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj, kandidati trebaju dostaviti: životopis, dokaz o stečenoj stručnoj spremi, dokaz o stečenim pedagoškim kompetencijama (ako ih je kandidat stekao), dokaz o državljanstvu, elektronički zapis o radnopravnom statusu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (izdan za vrijeme trajanja natječaja), uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23) (izdano za vrijeme trajanja natječaja).

U prijavi kadidati trebaju navesti adresu stanovanja, kontakt broj i e-mail adresu.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, ostvaruju to pravo samo pod jednakim uvjetima te uz prijavu, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dužni su priložiti sve propisane dokaze prema posebnom zakonu.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23) uz prijavu na Natječaj dužan/a je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaze potrebne za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju navedene na mrežnoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu sa člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) uz prijavu na Natječaj dužan/a je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaze potrebne za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju navedene na mrežnoj stranici Ministarstva Hrvatskih branitelja Republike Hrvatske.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju, sukladno čl. 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03,148/13 i 98/19), uz prijavu na Natječaj dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14 i 39/18), uz prijavu na Natječaj dužan/a je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Za kandidate koji su dostavili pravodobnu i potpunu prijavu i ispunjavaju uvjete natječaja, provest će se vrednovanje prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja, kojemu su kandidati dužni pristupiti. Ako kandidat ne pristupi vrednovanju ne smatra kandidatom u natječajnom postupku.

Obavijest i uputa kandidatima o vremenu, mjestu i načinu vrednovanja kandidata bit će objavljena najmanje tri dana prije dana određenog za isto, na mrežnim stranicama Škole http://ss-tur-ugo-trg-pu.skole.hr

Rok za podnošenje prijave na natječaj je 8 dana od dana objave odnosno do 9. veljače 2024.

Za prijavu na natječaj nije potrebno dostavljati originale niti ovjerene preslike dokumentacije.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja mogu se dostaviti putem e-maila na adresu tajnistvoss-tur-ugo-trg-pu.skole.hr, neposredno, ili poštom na adresu Škole, s naznakom “za natječaj”.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijavom na natječaj kandidati daju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679 i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18).

O rezultatima natječajnog postupka kandidati će biti obaviješteni putem mrežnih stranica Škole.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: ŠKOLA ZA TURIZAM, UGOSTITELJSTVO I TRGOVINU.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Kandlerova 48, Pula

Zamolba: Kandlerova 48, 52100 Pula

Email: tajnistvoss-tur-ugo-trg-pu.skole.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2449016.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Filósofos, historiadores y especialistas en ciencias políticas ofertadas.